soverom-
18x fast eiendom i alquiler de vacacionen venta
fast eiendom i alquiler de vacacionen venta. På reedb.com finner du et stort utvalg av fast eiendom i alquiler de vacacionen venta til leie eller kjøp.
-
Haus in 06785 Oranienbaum-Wörlitz, Griesener Str.
Hus Auksjon: anslått, markedsverdi
boareal 196.00 kvm
eiendom 817.00 kvm
€ 110 00006785 Brandhorst
/TysklandRelevans:(73.2 %)
Distanz: Dessau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 16 km -
Buko: Hus Auksjon: anslått, markedsverdi
Hus Auksjon: anslått, markedsverdi
boareal 311.00 kvm
eiendom 1306.00 kvm
€ 60 00006869 Buko
/TysklandRelevans:(64.5 %)
Distanz: Dessau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 22 km -
Coswig (Anhalt): Til leie
Til leie
boareal 45.00 kvm
€ 327,0006869 Coswig (Anhalt)
/Tyskland -
**Entwicklungsgrundstück in direkter Bahnhofsnähe**
Kommersiell byggeplass Til salgs
boareal 4414.00 kvm
eiendom 4414.00 kvm
€ 169 00006869 Coswig (Anhalt)
/TysklandRelevans:(62.2 %)
Distanz: Dessau-Roßlau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 24 km -
Denkmalgeschützter ehemaliger Gutshof auf ca. 8.400 m² Dreifrontengrdst. Nh.Köthen
Til salgs
boareal 815.00 kvm
velflate 2000.00 kvm
eiendom 8415.00 kvm
€ 370 00006386 Fraßdorf
/TysklandRelevans:(71.1 %)
Distanz: Dessau-Roßlau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 17 km -
Til salgs
boareal 815.00 kvm
velflate 2000.00 kvm
eiendom 8415.00 kvm
€ 410 00006386 Fraßdorf
/TysklandRelevans:(71.1 %)
Distanz: Dessau-Roßlau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 17 km -
JESNITZ: schöne, helle 2 Raum Wohnung.
Hus Til leie
boareal 49.00 kvm
1 soverom
1 bad
€ 348,0006800 Jeßnitz
/TysklandRelevans:(68.9 %)
Distanz: Dessau-Roßlau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 19 km -
Schöne, helle 4-Raumwohnung in Jeßnitz
Leiligheter Til leie
boareal 65.00 kvm
3 soverom
1 bad
€ 400,0006800 Jeßnitz
/TysklandRelevans:(68.9 %)
Distanz: Dessau-Roßlau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 19 km -
Schöne, helle 4-Raumwohnung in Jeßnitz
Selskapet, Commercial objekt Til leie
boareal 58.00 kvm
3 soverom
1 bad
€ 406,0006800 Jeßnitz
/TysklandRelevans:(68.9 %)
Distanz: Dessau-Roßlau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 19 km -
Jeßnitz: Hus Auksjon: anslått, markedsverdi
Hus Auksjon: anslått, markedsverdi
boareal 66.00 kvm
eiendom 91.00 kvm
€ 40 00006800 Jeßnitz
/TysklandRelevans:(64.7 %)
Distanz: Dessau Sachsen-Anhalt (DE) ca. 22 km
18x Alquiler de vacacionen venta. Fast eiendom, hus, leiligheter og tomter , Brandhorst å kjøpe og leie Fast eiendom, hus, leiligheter og tomter alquiler de vacacionen venta å kjøpe og leie. Topp nåværende hus, leiligheter, næringseiendommer og tomter alquiler de vacacionen venta finnes på reedb.com.Ser du etter et fast eiendom i alquiler de vacacionen venta for å leie eller kjøpe? På reedb.com finner du et stort utvalg av fast eiendom i alquiler de vacacionen venta til leie eller kjøp. Ønsker du å leie eller selge din fast eiendom i alquiler de vacacionen venta? Du kan tilby din fast eiendom i alquiler de vacacionen venta til leie eller kjøp direkte på reedb.com.