-
108x ακίνητα στο Έσση
ακίνητα στο Έσση. Στο reedb.com θα βρείτε μια μεγάλη ποικιλία από ακίνητα στη στο Έσση για ενοικίαση ή αγορά.
-
VERWIRKLICHEN SIE IHREN BAUWUNSCH
Οικόπεδα Προς πώληση
ιδιοκτησία 450.00 τ.μ
€ 148,00034260 Kaufungen
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(66.7 %)
Distanz: Baunatal Hessen (DE) ca. 21 km -
Kaufungen: Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
ιδιοκτησία 2050.00 τ.μ
€ 295,00034260 Kaufungen
/Γερμανία -
Grundstück in 36093 Künzell, Rhönstr.
Οικόπεδα Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
ιδιοκτησία 2999.00 τ.μ
€ 552 00036093 Künzell
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(57.8 %)
Distanz: Burghaun Hessen (DE) ca. 28 km -
** Wohnhaus mit ca. 12% Rendite **
Προς πώληση
Ζώντας χώρο 206.00 τ.μ
Η ωφέλιμη περιοχή 70.00 τ.μ
ιδιοκτησία 360.00 τ.μ
2 υπνοδωμάτιο
2 τουαλέτα
€ 475 00063505 Langenselbold
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(86.7 %)
Distanz: Erlensee Hessen (DE) ca. 7 km -
Wohn- und Gewerbe-Center
Εταιρεία, Εμπορική αντικείμενο Προς πώληση
Ζώντας χώρο 1700.00 τ.μ
Η ωφέλιμη περιοχή 1700.00 τ.μ
€ 3 580 00063505 Langenselbold
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(86.7 %)
Distanz: Erlensee Hessen (DE) ca. 7 km -
Ludwigsau: Οικόπεδα Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
Οικόπεδα Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
ιδιοκτησία 2417.00 τ.μ
€ 967,0036251 Ludwigsau
/Γερμανία -
MAINTAL / Bischofsheim: Doppelhaushälfte, Doppelgarage und großem Grundstück
Προς πώληση
Ζώντας χώρο 193.00 τ.μ
ιδιοκτησία 605.00 τ.μ
9 δωμάτιο
3 τουαλέτα
Τιμή κατόπιν αιτήματος.63477 Maintal
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(71.1 %)
Distanz: Karben Hessen (DE) ca. 17 km -
ETABLIERTES KONZEPT MIT TERRASSE & INVENTAR
Επαγγελματικοί χώροι Προς ενοικίαση
Η ωφέλιμη περιοχή 154.00 τ.μ
4 δωμάτιο
€ 4 250,0035037 Marburg
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(100 %)Κήπος -
Land- / Forstwirtschaft in 64720 Michelstadt, Die Kirchhofswiesen
Οικόπεδα Δημοπρασία: κατ 'εκτίμηση αξία της αγοράς
ιδιοκτησία 634.00 τ.μ
€ 2 500,0064720 Michelstadt
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(100 %) -
VOLLVERMIETETE KAPITALANLAGE MIT AUSBAUPOTENZIAL
Προς πώληση
Ζώντας χώρο 332.00 τ.μ
ιδιοκτησία 1008.00 τ.μ
14 δωμάτιο
€ 619 00034123 Κάσελ
/ΓερμανίαΣυνάφεια:(100 %)Κήπος
108x Επένδυση Έσση. Ακίνητα, σπίτια, διαμερίσματα και οικόπεδα , Kaufungen για αγορά και ενοικίαση Ακίνητα, σπίτια, διαμερίσματα και οικόπεδα Έσση για αγορά και ενοικίαση. Τα κορυφαία τρέχοντα σπίτια, διαμερίσματα, εμπορικά ακίνητα και οικόπεδα Έσση μπορούν να βρεθούν στο reedb.com.Ψάχνετε για ένας ακίνητα στο Έσση για ενοικίαση ή αγορά; Στο reedb.com θα βρείτε μια μεγάλη ποικιλία από ακίνητα στη στο Έσση για ενοικίαση ή αγορά. Θα θέλατε να νοικιάσετε ή να πουλήσετε την ακίνητα σας στη στο Έσση; Μπορείτε να προσφέρετε την ακίνητα σας στη στο Έσση για ενοικίαση ή αγορά απευθείας στο reedb.com.